niedziela, 3 października 2010

Fotorelacja z dwudziestej pierwszej edycji Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi 2010

Było tak sobie.

Bartosz Sztybor odbierający nagrodę za wyróżnienie albo któreś miejsce. Jak widać, nagrodą był tablet, nie książka.

8 komentarzy:

 1. Właśnie wróciłem, trochę drętwo, ale w niedziele tylko byłem, więc to chyba norma.

  OdpowiedzUsuń
 2. o kurcze ta ksiazka to chyba zmierz, czy zacmienie....poznaje po okładce, to już lepiej nie wygrywać konkursów

  OdpowiedzUsuń
 3. E dajesz jakieś moje stare foty. Przecież w tym roku Sztybor w nagrodę dostał fletnię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na festiwalu nikt nie dostał książki w nagrodę, a ta fotografia jest z 2009 roku, gdy Sztybor czytał fragment książki na gali. Tablety oczywiście były dla każdej zwycięskiej pracy. Bardzo proszę nie mijać się z prawdą, bo to nieładnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. @Jarek
  Kiedy pisałem relację, nie miałem jeszcze dostępu do zdjęć z 2010. Ale pomyślałem: jest Sztybor, jest gala, więc co za różnica?

  @waltari
  Sztybor dostał już tyle tabletów, że pewnie ma sklep internetowy i jest Super Sprzedawcą na allegro. Pomyślałem, że będzie mu miło, jak napiszę, że wygrał książkę i nie sądziłem, że ktoś może potraktować to poważnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecież Sztybor czytać nie umi.

  OdpowiedzUsuń
 7. @wonder
  No niestety, posiadam zupełny brak poczucia humoru. Zapewne dla ludzi mocno wtajemniczonych w komiksową "branżę" - to, co napisałeś jest zabawne. Ale jak wiadomo, twojego bloga może przeczytać każdy i najzwyczajniej w świecie odnieść po lekturze tego wpisu mylne wrażenie. Wiem, marudzę, ale ponad 20 lat pracy w zawodzie, w którym bierze się odpowiedzialność za napisane słowo, robi swoje. :) Wydaje mi się, że postawienie na końcu podpisu pod zdjęciem chociażby czegoś takiego - ;) - zrobiłoby wielką różnicę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. @waltari
  Faktycznie, nie przemyślałem tego do końca. Ale rozumiem i już zmieniłem zdjęcie na bardziej odpowiadające prawdzie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń